top of page

СХОДЖЕННЯ НА ЯЙКО ІЛЕМСЬКЕ
та ҐУРҐУЛАТ

         Цього разу ми пройдемо маршрут на одну із найвищих горганських вершин - Яйко Ілемське, щоб разом з вами відкрити неймовірні краєвиди та відчути справжню магію Карпат.  Вершини, на яких ви ще не були, зачарують кожного горганськими панорамами. Після сходжень відпочиваємо в затишному готелі неподалік гірської річки Свіча, смачно їмо та відновлюємо сили в сауні та басейні.

Пропонуємо разом з нами відправитись в цю карпатську пригоду та наповнитись емоціями від чарівних  Карпат!

DJI_0645.jpg

 

Період проведення: 5-7 липня 2024

                                         

Кількість осіб в групі: до 12
Вартість:   ̶4̶5̶0̶0̶ ̶г̶р̶н̶   4000 грн

Маршрут: с. Мислівка - Присілок Людвиківка - г. Гургулат (1442 м.н.р.м.) - гора Яйко Ілемське (1680 м.н.р.м) 

ДЕНЬ 1: ГОРА ГУРГУЛАТ (1442 м.н.р.м.)

       

О 8:30 збір групи на залізничному вокзалі м. Долина (Івано-Франківська обл.) Рекомендуємо добиратись сюди потягом №043Ш. Замовленим транспортом переїзд до села Мислівка (присілок Людвиківка), звідки стартуватиме наш маршрут.

Поселяємось в затишному готелі (двомісне розміщення), який стане нашим "базовим табором", снідаємо та одразу вирушаємо на перший трекінговий маршрут на гору Горгулат! Протяжність треку до вершини та назад близько 9,5 км. Дорогою до вершини побуваємо на декількох високогірних полонинах, звідки і полюбуємось весняними Горганами.  Ввечері смажимо шашлики/стейки та відпочиваємо в готелі. Фото умов проживання 

IMG_20230718_202021.jpg
DJI_0623.jpg

ДЕНЬ 2: г. ЯЙКО ІЛЕМСЬКЕ

       

Сьогодні буде нелегкий день, адже загальна протяжність нашого треку на г. Яйко Ілемське близько 25 км. Дрімучі ліси, гірські кришталеві ріки, мальовничі полонини, камянисті вершини - все це буде на нашому шляху. В будь-якому випадку трек буде різноманітний та веселий. З висоти 1680 м.н.р.м. відкриються незабутні пейзажі на більшу частину могутніх Горган!

Ввечері відновлюємо сили в сауні та басейні, що розташовані в нашому готелі.  

DJI_0645.jpg
DJI_0677.jpg

ДЕНЬ 3: ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

Після сніданку близько 11:00 виселяємось з готелю та замовленим транспортом повертаємось в м. Долина. Звідси можна доїхати в Івано-Франківськ або Львів, або вечірнім поїздом в Київ (ми порадимо найкращі варіанти кожному). 

DJI_0701.jpg
DSC_0347.JPG

ВАЖЛИВО:

 

В маршруті можливі зміни з ініціативи керівника групи в залежності від погодних умов чи інших несприятливих факторів

Місце в групі гарантується після внесення Вами застави в розмірі 1500₴. В разі відмови від мандрівки передоплата не зберігається!


З переліком необхідних речей ви можете ознайомитись за посиланням

 

Просимо зважати на особистий стан здоров’я. З протипоказаннями для подорожі ви можете ознайомитись на сторінці
 

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

- проживання в готелі 2-х місних кімнатах  (2 ночі) 

- сауна та басейн (2 години)

- триразове харчування (сніданок та вечерю готуємо на кухні, обід - бутербродний перекус на маршруті, чай, шоколад, сухофрукти)
- вхід у заповідник

- робота та супровід інструктора протягом всього походу
- групова аптечка

У ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО:

 

- проїзд з Долини до початку маршруту та назад (орієнтовно 250 грн, в залежності від кількості осіб в групі). Для зручності організовуємо транспорт місцевих перевізників

 

bottom of page