top of page

СХОДЖЕННЯ НА ШПИЦІ

 

         Шпиці - вершина, знаменита шпилястими скельними утвореннями на своїх могутніх схилах. Взимку ці схили виглядають по-особливому красиво та грандіозно. Ми не втрачаємо нагоди насолодитись цими захопливими пейзажами, тому вирушаємо в мандрівку зимовими Шпицями! На час походу зупиняємось в туристичному притулку "Білий слон. Ґаджина". Звідси здійснимо радіальний вихід на вершину, провівши незабутній день в зимових Карпатах. Чудовим завершенням дня стане гаряча карпатська сауна:)

Шпиці.jpg

 

Період проведення: Очікуйте згодом

Кількість осіб в групі: до 12
Вартість:  3900₴

Маршрут: Бистрець - урочище Ґаджина - гора Шпиці (1863) - Бистрець

ДЕНЬ 1: УРОЧИЩЕ ҐАДЖИНА

       

О 10:00 збір групи на Залізничному вокзалі Івано-Франківська. Замовленим транспортом переїзд до села Бистрець, звідки пройдемо першу частину маршруту до туристичного притулку "Білий Слон". З вікон помешкання ми зможемо спостерігати засніжені Чорногірські вершини, серед яких також будуть і Шпиці. Поселення та прогулянка найближчими околицями (3 км)

DSC_6101.jpg
DSC_5844.jpg

ДЕНЬ 2: ГОРА ШПИЦІ

       

Протягом дня здійснимо радіальний вихід на гору. Беремо все необхідне та вирушаємо в похід. Шлях до вершини лежить через мальовниче та унікальне своїми ландшафтами урочище Ґаджина. Спочатку спостерігатимемо грандіозні схили Шпиць з підніжжя гори, після чого попрямуємо на хребет. Перебуваючи тут у нас буде змога прогулятись поруч з цими фантастичними скельними утвореннями, а також зробити кілька крутих фото на згадку. Після повернення відвідаємо карпатську сауну, де відігріємось від морозної прогулянки. Вечеря та ночівля в притулку (11 км)

DSC_6086.jpg
DSC_5987.jpg

ДЕНЬ 3: БИСТРЕЦЬ

Після сніданку спуск до села Бистрець, звідки повернемось до Івано-Франківська. Орієнтовний час прибуття до Залізничного вокзалу - 16:00 (3 км)

DSC_5935.jpg
DSC_5965.jpg

ВАЖЛИВО:

 

В маршруті можливі зміни з ініціативи керівника групи в залежності від погодних умов чи інших несприятливих факторів

Місце в групі гарантується після внесення Вами застави в розмірі 1500₴. В разі відмови від мандрівки передоплата не зберігається!


З переліком необхідних речей ви можете ознайомитись за посиланням

 

Просимо зважати на особистий стан здоров’я. З протипоказаннями для подорожі ви можете ознайомитись на сторінці
 

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

- проживання в 6-тимісних кімнатах в туристичному притулку (2 ночі) 

- триразове харчування (сніданок та вечерю готуємо на кухні, обід - бутербродний перекус на маршруті, чай, шоколад, сухофрукти)
- вхід у заповідник

- карпатська сауна після сходження (2 години)
- робота та супровід інструктора протягом всього походу
- групова аптечка

У ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО:

 

- проїзд з Івано-Франківська до початку маршруту та назад (орієнтовно 700 грн, в залежності від кількості осіб в групі). Для зручності організовуємо транспорт місцевих перевізників

 

Реєстрація
bottom of page