top of page

ПЕТРОС ТА ГОВЕРЛА

 

         Сходження на дві найпопулярніші карпатські вершини - Петрос та Говерлу! З метою максимального комфорту на час поїздки зупиняємось у затишному туристичному притулку в урочищі Козьмещик. Будинок стане для нас місцем відправлення в гори на найближчі дні. Виходи у високогір'я плануються з малими рюкзаками, що забезпечить максимальну зручність та мобільність на маршруті. Після спуску відвідуємо карпатську сауну та весело проводимо час в дружній компанії "Вище Неба"! Приєднуйтесь до нашої команди, буде цікаво та незабутньо!

Говерла.jpg

 

Період проведення: Очікуйте згодом

Кількість осіб в групі: до 12
Вартість:  4300₴

Маршрут: Козьмещик - полонина Головчеська - гора Петрос (2020) - Козьмещик - гора Говерла (2061) - Козьмещик

ДЕНЬ 1: КОЗЬМЕЩИК

       

О 10:00 збір групи на Залізничному вокзалі Івано-Франківська. Замовленим транспортом переїзд в урочище Козьмещик та поселення в туристичний притулок. Помешкання являє собою загальну 10-тимісну кімнату з великою пічкою на дровах та широкими нарами зі зручними матрацами. Для ночівлі знадобляться власні спальники. В будинку також є ще одна 2-хмісна кімната, туалет та кухня. На нижньому поверсі душ та сауна. Поселившись відпочиваємо після переїзду та готуємось до ранкового сходження. Охочі зможуть також прогулятись найближчими околицями

DSC_0674.jpg
DSC_0825.jpg

ДЕНЬ 2: ПЕТРОС

       

Ранній підйом, сніданок та вихід на маршрут. Казковим зимовим лісом піднімаємось на полонину Головчеську, звідки фактично штурмуємо одну з найкрасивіших і найскладніших в зимову пору українських вершин - Петрос. Підйом не з легких, але навколишні краєвиди однозначно варті цих зусиль. Фото на вершині та повернення до гірського притулку, де нас чекатиме гаряча карпатська сауна  (14,8 км)

DHytc-kfJVQ.jpg
mV1I74zVo2E.jpg

ДЕНЬ 3: ГОВЕРЛА

Сьогоднішній день розпочнемо зі сходження на найвищу вершину України - Говерлу. З вершини відкриється неймовірна панорама українських Карпат. При сприятливій погоді зможемо спостерігати всі найвищі вершини України, а також сусідні хребти Карпат Румунії. Враження від сходження залишаться на довго! Повернення до туристичного притулку та ще один вечір у дружній компанії (15,6 км)

k0u7kzTo85M.jpg
DSC_5062.jpg

ДЕНЬ 4: КОЗЬМЕЩИК

Завершення мандрівки та повернення до Івано-Франківська. Орієнтовний час прибуття до Залізничного вокзалу - 16:00

ваиваи.jpg
3KCwPaHP0T0.jpg

ВАЖЛИВО:

 

В маршруті можливі зміни з ініціативи керівника групи в залежності від погодних умов чи інших несприятливих факторів

Місце в групі гарантується після внесення Вами застави в розмірі 1500₴. В разі відмови від мандрівки передоплата не зберігається!


З переліком необхідних речей ви можете ознайомитись за посиланням

 

Просимо зважати на особистий стан здоров’я. З протипоказаннями для подорожі ви можете ознайомитись на сторінці
 

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

- проживання в туристичному притулку (3 ночі) 

- триразове харчування (сніданок та вечерю готуємо на кухні, обід - бутербродний перекус на маршруті, чай, шоколад, сухофрукти)
- вхід у заповідник

- карпатська сауна після одного зі сходжень (2 години)
- робота та супровід інструктора протягом всього походу
- групова аптечка

У ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО:

 

- проїзд з Івано-Франківська до початку маршруту та назад (орієнтовно 600 грн, в залежності від кількості осіб в групі). Для зручності організовуємо транспорт місцевих перевізників

 

Реєстрація
bottom of page