top of page

ВЕСНЯНІ ГОРГАНИ.
ҐУРҐУЛАТ ТА ПУСТОШАК

         Цього разу ми пройдемо новий маршрут, щоб разом з вами відкрити неймовірні краєвиди та відчути справжню магію Карпат. Маловідомі вершини, на яких ви ще не були, зачарують кожного горганськими панорамами. Після сходжень відпочиваємо в затишному готелі неподалік гірської річки Свіча, смачно їмо та відновлюємо сили в сауні та басейні.

Пропонуємо разом з нами відправитись в цю весняну пригоду та наповнитись емоціями від чарівних  Карпат!

DSC_6901-2.jpg

 

Період проведення: 19-21 квітня 2024

Кількість осіб в групі: до 12
Вартість:   ̶4̶5̶0̶0̶ ̶г̶р̶н̶   4000 грн

Маршрут: с. Мислівка - Присілок Людвиківка - г. Гургулат (1442 м.н.р.м.) - гора Малий Пустошак (1313 м.н.р.м) - г. Великий Пустошак (1423 м.н.р.м.) 

ДЕНЬ 1: ГОРА ГУРГУЛАТ (1442 м.н.р.м.)

       

О 8:30 збір групи на залізничному вокзалі м. Долина (Івано-Франківська обл.) Рекомендуємо добиратись сюди потягом №043Ш. Замовленим транспортом переїзд до села Мислівка (присілок Людвиківка), звідки стартуватиме наш маршрут.

Поселяємось в затишному готелі (двомісне розміщення), який стане нашим "базовим табором", снідаємо та одразу вирушаємо на перший трекінговий маршрут на гору Горгулат! Протяжність треку до вершини та назад близько 9,5 км. Дорогою до вершини побуваємо на декількох високогірних полонинах, звідки і полюбуємось весняними Горганами.  Ввечері смажимо шашлики/стейки та відпочиваємо в готелі. Фото умов проживання 

IMG_20230102_160027.jpg
DJI_0765.jpg

ДЕНЬ 2: г. МАЛИЙ та ВЕЛИКИЙ ПУСТОШАК

       

Сьогодні вийдемо на початок хребта Аршиця, а саме на його вершини - Малий Пустошак(1313 м.н.р.м.) та Великий Пустошак(1423 м.н.р.м.). Загальна протяжність маршруту 11 км. В залежності від погодних умов та кількості снігу маршрут можна як збільшити (дойти до Німецьких полонин), так і скоротити (піднятись тільки на Малий Пустошак). В будь-якому випадку трек буде різноманітний та веселий.

Ввечері відновлюємо сили в сауні та басейні, що розташовані в нашому готелі.  

IMG_20230102_160427.jpg
DSC_6868.jpg

ДЕНЬ 3: ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

Після сніданку близько 11:00 виселяємось з готелю та замовленим транспортом повертаємось в м. Долина. Звідси можна доїхати в Івано-Франківськ або Львів, або вечірнім поїздом в Київ (ми порадимо найкращі варіанти кожному). 

DJI_0784.jpg
DJI_0760.jpg

ВАЖЛИВО:

 

В маршруті можливі зміни з ініціативи керівника групи в залежності від погодних умов чи інших несприятливих факторів

Місце в групі гарантується після внесення Вами застави в розмірі 1500₴. В разі відмови від мандрівки передоплата не зберігається!


З переліком необхідних речей ви можете ознайомитись за посиланням

 

Просимо зважати на особистий стан здоров’я. З протипоказаннями для подорожі ви можете ознайомитись на сторінці
 

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

- проживання в готелі 2-х місних кімнатах  (2 ночі) 

- сауна та басейн (2 години)

- триразове харчування (сніданок та вечерю готуємо на кухні, обід - бутербродний перекус на маршруті, чай, шоколад, сухофрукти)
- вхід у заповідник

- робота та супровід інструктора протягом всього походу
- групова аптечка

У ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО:

 

- проїзд з Долини до початку маршруту та назад (орієнтовно 250 грн, в залежності від кількості осіб в групі). Для зручності організовуємо транспорт місцевих перевізників

 

bottom of page