top of page

ПОХІД ВОДОДІЛЬНИМ ХРЕБТОМ

         Цього року на сезон золотої осені в Карпатах підготували для вас новенький маршрут через Верховинський Вододільний хребет. Шлях проходить межею Львівської та Закарпатської областей від польського кордону до гори Пікуй. Вододільний хребет є чи не найнасиченішим з-поміж інших карпатських хребтів за кількістю вершин. Їх там понад 20, на більшості з яких ми побуваємо за час нашого походу. Протягом всього шляху насолоджуватимемось осінніми барвами букових лісів, що велично простягаються схилами гір 

IMG_20220909_142423.jpg

 

Період проведення: Очікуйте згодом


Кількість осіб в групі: до 12
Вартість:  2000₴

Маршрут: Сянки - гора Бескид Великий (1012) - гора Перейба (1018) - гора Гребеніч (1040) - гора Кругла (981) гора Кінчик Гнильський (1115) - гора Дрогобицький камінь (1186) - гора Старостина (1229) - гора Хрести (1109) - гора Розсипанець (1131) - гора Журовка (1226) - гора Бегар (1226) - гора Листкованя (1248) - гора Великий Верх (1309) - гора Гострий Верх (1294) - гора Припір (1285) - гора Нондаг (1303) - гора Зелемений (1304) - гора Пікуй (1408) - гора Кошарище - Біласовиця - Воловець

ДЕНЬ 1: ДРОГОБИЦЬКИЙ КАМІНЬ

       

До 10:00 збір групи на залізничній станції в селищі Сянки Львівської області. Сюди легко можна дістатись прямим потягом з Києва, Хмельницького, Вінниці, Тернополя чи Львова. В разі відсутності варіантів прямого доїзду з Вашого міста - напишіть нам і ми допоможемо підібрати альтернативні способи. Селище знаходиться біля польського кордону, тож розпочавши маршрут Вододільним хребтом ми матимемо змогу милуватись не тільки українськими, а і польськими вершинами. Підйом на хребет буде досить пологим, що збереже сили для майбутнього, досить тривалого переходу маршрутом. Сьогодні пройдемо шлях до вершини Дрогобицький камінь, неподалік якої проведемо захід сонця та зупинимось на першу ночівлю (~15 км)

mom-her-kid-carpathian-countryside-autumn.jpg
IMG_20220909_142020.jpg

ДЕНЬ 2: ПАНСЬКА ДОЛИНА

       

Протягом сьогоднішнього дня ми продовжуватимемо наш шлях хребтом. З кожним кілометром, гори довкола ставатимуть все вищими та цікавішими, часто стежкою зустрічатимуться масивні скелясті виступи, що додаватимуть нашому маршруту неповторної краси. Переходимо до Панської долини, де нас чекатиме наступне місце стоянки  (~9 км)

IMG_20220909_142352.jpg
morning-landscape-mountains-with-tent_ed

ДЕНЬ 3: ГОРА ПІКУЙ

 

Сьогодні відвідаємо найвищу вершину Вододільного хребта - славнозвісну гору Пікуй, яку, як то кажуть, гріх в цьому житті не побачити)) Мальовничою стежкою підіймаємось на верх. З Пікуя відкривається фантастична панорама на Сколівські Бескиди, Боржаву, а також гірські масиви сусідньої Польщі. Деякий час проводимо на вершині, після чого розпочинаємо спуск до села Біласовиця, де нас чекатиме трансфер у Воловець. Орієнтовний час прибуття до Залізничного вокзалу - 18:00 (~11 км)

young-girl-sitting-rock-admires-landscape-mountain-top.jpg
IMG_20220909_142140.jpg

ВАЖЛИВО:

 

В маршруті можливі зміни з ініціативи керівника групи в залежності від погодних умов чи інших несприятливих факторів

Місце в групі гарантується після внесення Вами застави в розмірі 500₴. В разі відмови від мандрівки передоплата не зберігається!


З переліком необхідних речей ви можете ознайомитись за посиланням

 

Просимо зважати на особистий стан здоров’я. З протипоказаннями для подорожі ви можете ознайомитись на сторінці
 

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 

- триразове харчування на маршруті (сніданок та вечерю готуємо на вогні, обід – бутербродний перекус + шоколад, сухофркути і т.п.)
- вхід у заповідник
- газовий пальник та кухонне спорядження
- робота та супровід інструктора протягом всього походу
- групова аптечка

У ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО:

 

- трансфер Біласовиця - Воловець (орієнтовно 150 грн, в залежності від кількості осіб в групі). Для зручності організовуємо транспорт місцевих перевізників
- особисті витрати (сувеніри і т.п.)

 

bottom of page