top of page

ПОХІД НА СИНЕВИР

 

         Овіяний легендами Синевир - найбільше гірське озеро українських Карпат, що розташоване на висоті 989 м н.р.м., стало справжньою родзинкою для будь-якого туриста. Ось і ми вкотре вирішили відкрити для вас ці незабутні краєвиди. Наш маршрут сюди точно не буде схожим на банальну екскурсію автобусом, оскільки основним завданням ставимо знайомство з мальовничими масивами Внутрішніх Горган. Безкраї полонини, гостроверхі вершини, смачнезні чорниці, гриби, ароматний чай з гірських трав, незабутні вечірні розмови в колі друзів і неймовірної краси світанки... - все це і набагато більше чекає на нас в черговій карпатській пригоді!

озеро Синевир.jpg

 

Період проведення: Очікуйте згодом


Кількість осіб в групі: до 12
Вартість:  2000₴

Маршрут: Торунський перевал - гора Магура - гора Залом - гора Горган Присліп - полонина під горою Озерна - озеро Синевир - Центр реабілітації бурих ведмедів

ДЕНЬ 1: ВОДОДІЛЬНИЙ ХРЕБЕТ

       

О 09:00 збір групи на Залізничному вокзалі Івано-Франківська. Замовленим транспортом переїзд до села Вишків (~110 км), де з Торунського перевалу виходимо на маршрут. Сьогодні пройдемо шлях мальовничим вододільним хребтом через вершини гір Магура, Залом, Присліп. Ввечері спустимось на полонину розташовану під горою Озерна, звідки вперше побачимо головну ціль нашого маршруту - озеро Синевир! Тут зупинимось на першу ночівлю (13 км)

misty-sunny-morning-forest.jpg
hiker-standing-top-mountain-with-raised-hands-enjoying-sunrise.jpg

ДЕНЬ 2: ОЗЕРО СИНЕВИР

       

Вранці, після сніданку, збираємо табір і йдемо на прогулянку до озера. Тут в нас буде достатньо часу для фотосесій та відпочинку. Далі нас чекає перехід/переїзд до наступного місця ночівлі на березі гірської річки Теребля. Залишаємо рюкзаки і йдемо в гості до головних мешканців Карпат - ведмедів. Саме тут розташований Центр реабілітації бурих ведмедів, де в природніх умовах ці красені відновлюють сили після часто нелюдського поводження з ними в приватних зоопарках. Час, що залишиться, використаємо для відпочинку та купання в гірській річці (11 км)

wonderful-view-landscape-with-mountains-carpathians-blue-flowers-foreground.jpg
breathtaking-view-lake-high-carpathian-mountains.jpg

ДЕНЬ 3: СИНЕВИРСЬКИЙ ПЕРЕВАЛ

 

Сьогодні буде можливість добре виспатись, позасмагати та покупатись. Після сніданку та зборів групи організовано о 12:00 вирушаємо замовленим транспортом в напрямку Івано-Франківська, однак дорогою ще зупинимось подивитись на укріплення другої світової війни - Лінія Арпада, Синевирський перевал, та продегустуємо мінеральні води в Соймах та урочищі Шандра. Орієнтовний час прибуття до Залізничного вокзалу Івано-Франківська - 16:00-17:00  (~10 км)

vYuYJ3X62zw.jpg
YHyY-knSPg0.jpg

ВАЖЛИВО:

 

В маршруті можливі зміни з ініціативи керівника групи в залежності від погодних умов чи інших несприятливих факторів

Місце в групі гарантується після внесення Вами застави в розмірі 500₴. В разі відмови від мандрівки передоплата не зберігається!


З переліком необхідних речей ви можете ознайомитись за посиланням

 

Просимо зважати на особистий стан здоров’я. З протипоказаннями для подорожі ви можете ознайомитись на сторінці
 

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 

- триразове харчування на маршруті (сніданок та вечерю готуємо на вогні, обід – бутербродний перекус + шоколад, сухофркути і т.п.)
- вхід у заповідник
- газовий пальник та кухонне спорядження
- робота та супровід інструктора протягом всього походу
- групова аптечка

У ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО:

 

- проїзд з Івано-Франківська до початку маршруту та назад (орієнтовно 750 грн, в залежності від кількості осіб в групі). Для зручності організовуємо транспорт місцевих перевізників
- особисті витрати (сувеніри і т.п.)

 

bottom of page