top of page

СХОДЖЕННЯ НА ШПИЦІ ТА КУКУЛ

         В Карпати приходить полонинське літо... У високогір'ї розквітають рододендрони (червона рута), полонини вкриваються різнокольоровими килимами рідкісних квітів, отари овець намотують свої нетуристичні треки гірськими хребтами.

Цю мандрівку ми організовуємо без наметів, з комфортними ночівлями в затишному кемпінгу, що дозволить мандрувати горами без важких рюкзаків.  Цього разу проведемо три дні (дві ночі) в мальовничому куточку Карпат - Завоєля, що знаходиться у підніжжі Чорногірського хребта. Комфорт та релакс нам забезпечить кемпінг, що розташований в тихому куточку на березі річки Прут.  Тут будемо паритись в ексклюзивному карпатському чані, а ночувати в стильних двомісних будиночках. Обіцяємо смачну їжу, гарний настрій та незабутні емоції!

DSC_8457.jpg

 

Періоди проведення:

21-23 червня


Кількість осіб в групі: до 12
Вартість:   ̶4̶50̶0̶₴̶   4200₴

Маршрут: Ворохта - Завоєля (кемпінг) - полонина Закукул (хр. Кукул) - г. Шпиці, оз. Несамовите 

ДЕНЬ 1: ПОЛОНИНА ЗАКУКУЛ (хр.Кукул)

       

Об 11:00 збір групи на залізничному вокзалі міста Ворохта. Замовленим транспортом переїжджаємо в присілок Завоєля, де  знаходиться затишний кемпінг, в якому будемо комфортно релаксувати наступні дві доби. Фото умов проживання тут. Після заселення в затишні будиночки (двомісне розміщення) та обіднього перекусу вирушаємо в наш перший трекінговий маршрут на полонину Закукул, що на схилах хребта Кострич. Звідси відкривається чудова панорама на Чорногірський хребет та найвищу вершину України - Говерлу. Загальний кілометраж сьогоднішнього треку близько 7 км. Ввечері смачно повечеряємо та поп'ємо чаю біля вогнища.

IMG_20220826_211458.jpg
lit-by-sun-mountain-slope-with-blooming-pink-flowers-foggy-mountains-with-green-grass-patc

ДЕНЬ 2: ТРЕК ДО Г. ШПИЦІ

       

Ранковий підйом, сніданок і трансфер до початку нашого треку. Розпочнемо шлях до Шпиць казковим пралісом із столітніми смереками та килимами зеленого моху. Загальний кілометраж за сьогодні біля 15 км, протягом яких піднімемось до альпійських полонин, з яких відкриються безкраї незабутні краєвиди. Підйом буде не з легких, але відчуття щастя на вершині переповнюватимуть всіх та кожного!  Гостроверхі скелі на схилах гори є унікальними в Карпатах, це місце запамятається вам надовго. Якщо пощастить із погодою то зможемо закольцувати наш маршрут, повертаючись назад іншою стежкою через озеро Несамовите. Після повернення в кемпінг ситно і смачно вечеряємо. Ввечері позбудемось втоми купаючись в гарячому чані на території нашого кемпінгу. Процедура купання в чані має омолоджувальний ефект, знімає втому, виводить токсини, зміцнює серцево-судинну систему та посилює імунітет.

DSC_8416.jpg
DSC_8542.jpg

ДЕНЬ 3: ВОРОХТА

Сьогодні, день коли можна вдосталь виспатись. Після сніданку пройдемось вздовж берегів гірської річки Прут та влаштуємо фінальну фотосесію на згадку. 

О 12:00 виселення з кемпінгу та трансфер у Ворохту (або Івано-Франківськ)

ATKFPsvEpQM.jpg
DSC_8591.jpg

ВАЖЛИВО:

 

В маршруті можливі зміни з ініціативи керівника групи в залежності від погодних умов чи інших несприятливих факторів

Місце в групі гарантується після внесення Вами застави в розмірі 1500₴. В разі відмови від мандрівки передоплата не зберігається!


З переліком необхідних речей ви можете ознайомитись за посиланням

 

Просимо зважати на особистий стан здоров’я. З протипоказаннями для подорожі ви можете ознайомитись на сторінці
 

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

- проживання у двомісних будиночках в кемпінгу (2 ночі) 

- купання в чані (2 години)

- триразове харчування (сніданки та вечері готуємо на кухні кемпінгу, обід – бутербродний перекус + шоколад, сухофрукти на маршруті)

- вхід у заповідник
- робота та супровід інструктора протягом всього походу
- групова аптечка

У ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО:

 

- трансфер Ворохта -кемпінг - старт маршруту до Шпиць - кемпінг- Ворохта (орієнтовні витрати близько 300-400 грн) Для зручності наймаємо транспорт місцевих перевізників
- особисті витрати (сувеніри і т.п.)

 

bottom of page