top of page

ПІП ІВАН ЧОРНОГІРСЬКИЙ

 

         Піп Іван Чорногірський - особлива гора, знаменита величною кам'яною обсерваторією на вершині, що в народі отримала назву "Білий слон". Дорога до неї лежить через полонину Смотрич, повз гірські водоспади та крізь химерні скелі гори Вухатий камінь. Частина маршруту проходить по головному хребту українських Карпат - Чорногорі. Цього разу плануємо сюди похід з комфортом. Ночуємо у затишному туристичному притулку на полонині Смотрич, а на вершину підіймаємось з малими рюкзаками

kDGyXOWNMYY.jpg

 

Період проведення: Очікуйте згодом

Кількість осіб в групі: до 12
Вартість:  3000₴

Маршрут: Верхня Дземброня - полонина Смотрич - гора Вухатий Камінь (1864) - гора Піп Іван Чорногірський (2028) - гора Смотрич (1898) - полонина Смотрич - Верхня Дземброня

ДЕНЬ 1: ПОЛОНИНА СМОТРИЧ

       

До 10:00 збір групи на Залізничному вокзалі Івано-Франківська. Замовленим транспортом переїзд до села Верхня Дземброня, звідки стартуватиме наш маршрут. Рухаємось до полонини Смотрич, де зупинимось на проживання у місцевому туристичному притулку. Це місце стане нашим "базовим табором" для сходження на вершину Попа Івана Чорногірського (2,5 км)

IMG_8524.jpg
summer-landscape-mountain-village.jpg

ДЕНЬ 2: ПІП ІВАН ЧОРНОГІРСЬКИЙ

       

Сьогодні вирушаємо на гору Піп Іван Чорногірський до грандіозної будівлі колишньої польської метеостанції, спорудженої тут ще у далекому 1938 році. В народі обсерваторія отримала назву "Білий Слон". До вершини прямуватимемо повз Смотрицькі водоспади та гору Вухатий камінь, а повертатимемось через вершину Смотрич. Таким чином, в нашій програмі буде три крутих (у всіх сенсах:) гірські вершини. Дорогою назад проводжаємо захід сонця та повертаємось до нашого гірського притулку. Вечеря та солодкий сон після насиченого дня (15 км)

IMG_20201004_191205_edited.jpg
unbelievably-beautiful-sky-sunset-carpathian-mountains.jpg

ДЕНЬ 3: ВЕРХНЯ ДЗЕМБРОНЯ

Зустрічаємо ще один ранок в Карпатах з мальовничим краєвидом на залиту туманом гірську долину. Поснідаємо, зберемо речі, після чого уже знайомою стежиною спустимось до села Дземброня. Тут нас чекатиме трансфер до Івано-Франківська. Орієнтовний час прибуття до Залізничного вокзалу - 17:00 (2,5 км)

VJHdZ9cOMjg.jpg
iJR3X7GNF2E.jpg

ВАЖЛИВО:

 

В маршруті можливі зміни з ініціативи керівника групи в залежності від погодних умов чи інших несприятливих факторів

Місце в групі гарантується після внесення Вами застави в розмірі 1000₴. В разі відмови від мандрівки передоплата не зберігається!


З переліком необхідних речей ви можете ознайомитись за посиланням

 

Просимо зважати на особистий стан здоров’я. З протипоказаннями для подорожі ви можете ознайомитись на сторінці
 

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

- проживання у туристичному притулку на полонині Смотрич (2 ночі) 

- триразове харчування на маршруті (сніданки та вечері готуємо на кухні в притулку, обід – бутербродний перекус + шоколад, сухофрукти на маршруті)
- вхід у заповідник
- робота та супровід інструктора протягом всього походу
- групова аптечка

У ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО:

 

- трансфери Івано-Франківськ - Верхня Дземброня - Івано-Франківськ  (орієнтовно 550 грн, в залежності від кількості осіб в групі). Для зручності організовуємо транспорт місцевих перевізників
- особисті витрати (сувеніри і т.п.)

 

bottom of page