top of page

КУКУЛ та оз.НЕСАМОВИТЕ

         В Карпати приходить весна... У високогір'ї ще лежать пасма снігу, а в долинах вже розквітають крокуси та інші первоцвіти. Весняні ночі ще прохолодні, тож ми вирішили водночас із походами з наметами, організувати ще і мандрівки Карпатами з комфортними ночівлями, що дозволить мандрувати вершинами без важких рюкзаків.  Цього разу проведемо три дні (дві ночі) в мальовничому куточку Карпат - Завоєля, що знаходиться у підніжжі Чорногірського хребта. Комфорт та релакс нам забезпечить новий комфортний кемпінг, що розташований в тихому куточку на березі річки Прут.  Тут будемо паритись в ексклюзивному карпатському чані, а ночувати в затишних двомісних будиночках. Обіцяємо смачну їжу, гарний настрій та незабутні емоції!

DSC_0414_edited.jpg

 

Періоди проведення: 12-14 та 26-28 травня 2023 року

Кількість осіб в групі: до 12
Вартість:   ̶4̶0̶0̶0̶₴̶  3700₴

Маршрут: Ворохта - Завоєля (кемпінг) - полонина Закукул - Заросляк - оз. Несамовите

ДЕНЬ 1: ПОЛОНИНА ЗАКУКУЛ

       

Об 11:00 збір групи на Залізничному вокзалі міста Ворохта (можливий також трансфер з Івано-Франківська).

Замовленим транспортом переїжджаємо в присілок Завоєля, де  знаходиться затишний кемпінг, в якому будемо комфортно релаксувати наступні дві доби. Фото умов проживання тут. Після заселення в затишні будиночки (двомісне розміщення) та обіднього перекусу вирушаємо в наш перший трекінговий маршрут на полонину Закукул, що на схилах хребта Кукул. Звідси відкривається чудова панорама на Чорногірський хребет, немов на долоні найвища вершина України - Говерла та ще один двотисячник Петрос. Традиційно на схилах Кукула в травні можна спостерігати масове цвітіння крокусів, тож плануємо в нашій мандрівці вдосталь налюбуватись цією красою.

Загальний кілометраж сьогоднішнього треку близько 7 км. Ввечері смачно повечеряємо та поп'ємо травяного карпатського чаю біля вогнища.

IMG_20220826_211458.jpg
DSC_0588.JPG

ДЕНЬ 2: ТРЕК ДО ОЗЕРА НЕСАМОВИТЕ

       

Ранковий підйом, сніданок і трансфер в сторону Заросляка. В залежності від погоди оберемо один з двох маршрутів до озера, в будь-якому випадку шлях до Несамовитого буде надзвичайно цікавим. Мальовничим пралісом піднімемось до альпійських полонин, з яких відкриються безкраї незабутні краєвиди. Підйом буде не з легких, але побачені природні скарби принесуть вам тільки позитивні емоції. 

Високогірне озеро Несамовите знаходиться на висоті 1750 м.н.р.м., в льодовиковому карі у підніжжі гори Туркул. Місце, овіяне безліччю легенд, місце сили, локація, яка запамятається надовго. Високо в горах побачимо ще вдосталь зимових сніжників, а в підніжжі масове цвітіння крокусів! 

  Повертаємось в кемпінг, ситно і смачно вечеряємо. Ввечері позбудемось втоми, купаючись в гарячому чані на території нашого кемпінгу. Процедура купання в чані має омолоджувальний ефект, знімає втому, виводить токсини, зміцнює серцево-судинну систему та посилює імунітет.

DSC_0493.JPG
DSC_9044.jpg

ДЕНЬ 3: ВОРОХТА

Сьогодні, день коли можна вдосталь виспатись. Після сніданку пройдемось вздовж берегів гірської річки Прут та влаштуємо фінальну фотосесію на згадку. 

О 12:00 виселення з кемпінгу та трансфер у Ворохту (або Івано-Франківськ)

DSC_0434.JPG
DSC_0492.JPG

ВАЖЛИВО:

 

В маршруті можливі зміни з ініціативи керівника групи в залежності від погодних умов чи інших несприятливих факторів.

Місце в групі гарантується після внесення Вами застави в розмірі 1500₴. В разі відмови від мандрівки передоплата не зберігається!


З переліком необхідних речей ви можете ознайомитись за посиланням

 

Просимо зважати на особистий стан здоров’я. З протипоказаннями для подорожі ви можете ознайомитись на сторінці
 

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

- проживання у двомісних будиночках в кемпінгу (2 ночі) 

- купання в чані (2 години)

- триразове харчування на маршруті (сніданки та вечері готуємо на кухні кемпінгу, обід – бутербродний перекус + шоколад, сухофрукти на маршруті)

- вхід у заповідник
- робота та супровід інструктора протягом всього походу
- групова аптечка

У ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО:

 

- трансфер Ворохта -кемпінг - Заросляк - кемпінг- Ворохта (орієнтовні витрати близько 300-400 грн) Для зручності наймаємо транспорт місцевих перевізників
- особисті витрати (сувеніри і т.п.)

 

bottom of page