top of page

КОСТРИЧА ТА КУКУЛ

 

         Одним з найулюбленіших маршрутів карпатських мандрівників є стежка через хребти Кострич та Кукул. Трек особливий своїм розташуванням паралельно Чорногірському хребту, завдяки чому з'являється прекрасна можливість спостерігати повну панораму найвисокогірнішого хребта українських Карпат. Окрім цього, маршрут проходить через численні полонини та налічує багато гірських колиб, у яких в час сезону випасання корів та овець можна скуштувати та купити справжнього гуцульського сиру. Якщо ви в Карпати за мальовничими пейзажами та красивими заходами сонця - вам однозначно сюди!:)

mountain-valley-old-wood-shack.jpg

 

Період проведення: Очікуйте згодом

Кількість осіб в групі: до 12
Вартість:  2000₴

Маршрут: Кривопільський перевал - гора Кострича (1585) - полонина Веснарка - Завоєля - полонина Закукул - гора Кукул (1539) - полонина Кукул - полонина Лабєска - Ворохта

ДЕНЬ 1: ГОРА КОСТРИЧА

       

О 10:00 збір групи на Залізничному вокзалі Івано-Франківська. Замовленим транспортом переїзд до Кривопільського перевалу. Звідси розпочнеться підйом на хребет, піднявшись на який, перед нами відкриється захоплива панорама найвищого масиву українських Карпат - Чорногори. Через вершину гори Кострича прямуємо до полонини Веснарка, де зупинимось на першу ночівлю (7,9 км)

mysterious-species-carpathians.jpg
young-couple-enjoying-carpathian-mountains.jpg

ДЕНЬ 2: ГОРА КУКУЛ

       

Цього дня нас чекає перехід через долину річки Прут на сусідній хребет Кукул. Прямуємо до місцевих полонин, на одній з яких зупинимось на наступну стоянку. Чорногірський хребет звідси спостерігається уже під новим, але не менш цікавим кутом. Розпалюємо багаття, готуємо вечерю та просто гарно проводимо час з видом на вечірні Петрос та Говерлу (9,3 км)

summer-landscape-mountains.jpg
IMG_20200921_101033.jpg

ДЕНЬ 3: ВОРОХТА

 

Продовжуємо шлях маршрутом через полонину Лабєска та спускаємось до міста Ворохта, звідки повертатимемось до Івано-Франківська. Орієнтовний час прибуття до Залізничного вокзалу - 17:00 (~10 км)

back-view-long-haired-blond-girl-with-backpack-sitting-broken-tree-trunk-enjoying-breathta
abandoned-viaduct-background-mountains-rain-clouds.jpg

ВАЖЛИВО:

 

В маршруті можливі зміни з ініціативи керівника групи в залежності від погодних умов чи інших несприятливих факторів

Місце в групі гарантується після внесення Вами застави в розмірі 500₴. В разі відмови від мандрівки передоплата не зберігається!


З переліком необхідних речей ви можете ознайомитись за посиланням

 

Просимо зважати на особистий стан здоров’я. З протипоказаннями для подорожі ви можете ознайомитись на сторінці
 

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 

- триразове харчування на маршруті (сніданок та вечерю готуємо на вогні, обід – бутербродний перекус + шоколад, сухофркути і т.п.)
- вхід у заповідник
- газовий пальник та кухонне спорядження
- робота та супровід інструктора протягом всього походу
- групова аптечка

У ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО:

 

- проїзд з Івано-Франківська до початку маршруту та назад (орієнтовно 500 грн, в залежності від кількості осіб в групі). Для зручності організовуємо транспорт місцевих перевізників
- особисті витрати (сувеніри і т.п.)

 

bottom of page