top of page

ВИСОКІ ТАТРИ ПОЛЬЩІ

 

         Високі Татри - гірський регіон в Західних Карпатах, відомий своїми приголомшливими альпійськими пейзажами. Татри кардинально змінять ваше уявлення про Карпати, вражаючи своїми скелястими рельєфами. В серці польської частини масиву розташоване гірське містечко Закопане, яке стане для нас центром відправлень на гірські маршрути. Відвідаємо найкрасивіші та найцікавіші місця даного району. В програмі: озеро Морське Око та не менш вражаючий Чорний став, гірські вершини Свінніца, Гевонт, Каспровий верх та найвища в Польщі - Риси (2499), Долина П'яти ставів, водоспад Сіклавіца та багато інших неймовірно красивих природних місць даного регіону. В основному похід складається із радіальних виходів в гори з малими рюкзаками, що дасть змогу бути максимально мобільними на маршруті та відвідати якомога більше цікавих локацій. Детальніше - в програмі нижче:)

Риси.jpg

 

Період проведення: 20-26 серпня 2023

Кількість осіб в групі: до 10
Вартість: 470

Маршрут: Закопане - Кузніце - гора Каспровий верх (1987) - гора Свінніца (2301) - Закопане - Паленіца Б'явчанська - озеро Морське Око - Долина П'яти Ставів Польських - озеро Чорний Став під Рисами - гора Риси (2499) - гора Риси (2503) - Закопане - Долина Стражиська - водоспад Сіклавіца - гора Гевонт (1895) - Закопане - Краків

ДЕНЬ 1: ЗАКОПАНЕ

       

Протягом дня зустріч групи в Закопаному та поселення в апартаменти. Для тих хто планує подорож з України зможемо запропонувати варіант переїзду зі Львова із перетином кордону на потязі Інтерсіті+ в компанії нашого гіда

49477049168_e7bdc8bbde_o.jpg
pink-cloud-mountains-high-tatras.jpg

ДЕНЬ 2: КАСПРОВИЙ ВЕРХ -СВІННІЦА

       

Вранці відправляємось в селище Кузніце. Звідси канатною дорогою піднімемось на Каспровий верх та розпочнемо трек на гору Свінніца. Перехід стане своєрідною підготовкою до майбутнього сходження на Риси, адже шляхом нам уже сьогодні зустрінуться ділянки зі страхувльними ланцюгами вздовж скель. Після - спуск до місцевого туристичного притулку Мурованєц, біля якого пообідаємо. Іноді в цьому місці можна зустріти лисиць, які зовсім не лякаються туристів:) Наступний етап - спуск до Кузніце, звідки повернемось до Закопаного (11,8 км)

valley-carpathian-mountains-sunrise-poland.jpg
katerina-bartosova-SAfJ1eTBeyk-unsplash.jpg

ДЕНЬ 3: МОРСЬКЕ ОКО - ДОЛИНА П'ЯТИ СТАВІВ

 

Переїзд в Паленіцу Б'явчанську. З цього місця звивистою асфальтованою дорогою здійснимо перехід довжиною в 7,9 км до озера Морське Око. Охочі можуть проїхати даний відрізок на бричці запряженій конями. Вартість такого задоволення - близько 50 злотих. Прибувши до місця призначення робимо обідній перекус та поселяємось в туристичний притулок. В другій половині дня здійснимо вихід до символічного оглядового майданчика з видом на Долину П'яти Ставів Польських. Ночівля в гірському притулку на березі Морського ока (15,7 км)

DSC_0980.jpg
beautiful-five-lakes-valley-high-tatras-mountains-sunrise (2).jpg

ДЕНЬ 4: ЧОРНИЙ СТАВ - РИСИ 

 

Рано-вранці виходимо на узбережжя Морського ока. В цей час тут зазвичай немає людей, що дасть змогу в спокійній атмосфері помилуватись чарівною місцевістю озера. Перехід вздовж узбережжя та вихід до Чорного ставу під Рисами. Налаштовуємось на серйозне сходження та розпочинаємо рух на найвищу вершину Польщі - Риси. Гора має декілька вершин, найвища з яких знаходиться уже на території Словаччини та має висоту 2503 м н.р.м. Підйом буде складним, останні 600 метрів шляху - гребенем скелі зі страхувальними ланцюгами. Долаючи шлях на вершину ви зможете відчути себе справжнім альпіністом) Вниз спускаємось цією ж стежкою, обідаємо, після чого повертаємось до паркінгу Паленіца Б'явчанська. Переїзд в Закопане (17,5 км)

DSC_0189.jpg
happy-loving-couple-standing-together-rock-mountains-with-beautiful-lake.jpg

ДЕНЬ 5: ГЕВОНТ

 

Радіальний вихід на гору Гевонт. Кам'яний велетень поруч з містом символізує сплячого лицаря, який, за легендою,  завжди готовий захищати кордони рідного краю. Гора вважається символом Закопаного. По дорозі також відвідаємо водоспад Сіклавіца. Старт маршруту з селища Долина Стражиська та спуск в Кузніце. Після повернення в Закопане відправимось до Кракова, поселення в готель у центрі міста (11,6 км)

DSC_0122.jpg
nature-scenery-fast-beauty-natural.jpg

ДЕНЬ 6: КРАКІВ

Прогулянка основними туристичними локаціями Кракова. Відвідаємо Маріацький костел, королівський замок Вавель, Головний Ринок та Суконні ряди, побуваємо біля фабрики Шиндлера. Охочі зможуть відправитись на шопінг чи за сувенірами

DSC_0458.jpg
DSC_0464.jpg

ДЕНЬ 7: ПОВЕРНЕННЯ В УКРАЇНУ

 

День розрахований на повернення з мандрівки

39068289_1185255108281644_4545326488781586432_o.jpg
pexels-josh-hild-2692254.jpg

ВАЖЛИВО:

 

В маршруті можливі зміни з ініціативи керівника групи в залежності від погодних умов чи інших несприятливих факторів

Місце в групі гарантується після внесення Вами застави в розмірі 150€. В разі відмови від мандрівки передоплата не зберігається!

 

Проживання у апартаментах та готелях по 2 особи в номері з двома односпальними або одним двоспальним ліжком. Ночівля у туристичному притулку на березі Морського ока бронюється по факту прибуття, тож можливе розміщення як і в окремих двомісних, так і в загальних групових номерах. У разі відсутності вільних номерів - ночуватимемо у власних спальних мішках на підлозі (звичайна практика для польських туристичних притулків, розраховується за ціною найдешевшого номера)

З переліком необхідних речей ви можете ознайомитись за посиланням

 

Просимо зважати на особистий стан здоров’я. З протипоказаннями для подорожі ви можете ознайомитись на сторінці
 

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 

- проживання у апартаментах в Закопане (3 ночі)
- проживання в туристичному притулку на березі Морського Ока (1 ніч)
- проживання в готелі у центрі Кракова (2 ночі)
- всі переїзди по маршруту на організованому або громадському транспорті
- переїзд Закопане-Краків
- підійомник на гору Каспровий верх
- триразове похідне харчування в гірській частині маршруту (сніданок та вечерю готуємо самостійно на кухні, обід - бутербродний перекус)
- входи у заповідники
- супровід та робота провідника протягом всієї подорожі
- газовий пальник та кухонне спорядження

 

У ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО:

 

- переїзд з України в Закопане та зворотно з Кракова
- харчування в Кракові
- особисті витрати (страховка, харчування в закладах, сувеніри та т.п.)

 

bottom of page