top of page

СХІДНІ ГОРГАНИ

 

         Вирушаємо у мандрівку Східними Горганами! Один з топових маршрутів для прогулянок кам'яними розсипами горганських ґреготів. Гострими гребенями хребта пройдемо вершини Хом'як, Синяк та Малий Горган. Також відвідаємо водоспад Женецький Гук та гірськолижний курорт Буковель. Маршрут, який однозначно вартий вашої уваги! 

woman-relaxing-nature-sunset.jpg

 

Період проведення: Очікуйте згодом

Кількість осіб в групі: до 12
Вартість:  2000₴

Маршрут: Татарів - водоспад Женецький Гук - полонина Хом'яків - гора Хом'як (1542) - гора Синяк (1665) - гора Малий Горган (1592) - полонина Блажів - Буковель

ДЕНЬ 1: ГОРА ХОМ'ЯК

       

О 10:00 збір групи на Залізничному вокзалі Івано-Франківська. Замовленим транспортом переїзд до Татарова, звідки попрямуємо до водоспаду Женецький Гук. Маршрутом рухаємось до полонини Хом'яків, де зупинимось на стоянку. Звідси здійснимо радіальний вихід на гору Хом'як. Ночівля на полонині (6,7 км)

carpathian-mountain-waterfall.jpg
DSC_2013.jpg

ДЕНЬ 2: ГОРА СИНЯК

       

Перехід горганським хребтом. Дорогою відвідаємо такі вершини як Синяк та Малий Горган. На наступну ночівлю спустимось до полонини Блажів (6,2 км)

mountain-5477668.jpg
wide-panorama-green-mountain-hills-sunny-clear-weather-carpathian-mountains-landscape-summ

ДЕНЬ 3: БУКОВЕЛЬ

 

Спуск до гірськолижного курорту Буковель. Проведемо тут деякий час, відвідаємо озеро "Молодості", після чого повернемось до Івано-Франківська. Орієнтовне прибутття до Залізничного вокзалу - 17:00 (5,2 км)

DSC_1990-1.jpg
IMG_20200928_135201.jpg

ВАЖЛИВО:

 

В маршруті можливі зміни з ініціативи керівника групи в залежності від погодних умов чи інших несприятливих факторів

Місце в групі гарантується після внесення Вами застави в розмірі 500₴. В разі відмови від мандрівки передоплата не зберігається!


З переліком необхідних речей ви можете ознайомитись за посиланням

 

Просимо зважати на особистий стан здоров’я. З протипоказаннями для подорожі ви можете ознайомитись на сторінці
 

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 

- триразове харчування на маршруті (сніданок та вечерю готуємо на вогні, обід – бутербродний перекус + шоколад, сухофркути і т.п.)
- вхід у заповідник
- газовий пальник та кухонне спорядження
- робота та супровід інструктора протягом всього походу
- групова аптечка

У ВАРТІСТЬ НЕ ВКЛЮЧЕНО:

 

- проїзд з Івано-Франківська до початку маршруту та назад (орієнтовно 500 грн, в залежності від кількості осіб в групі). Для зручності організовуємо транспорт місцевих перевізників
- особисті витрати (сувеніри і т.п.)

 

bottom of page